BSK Havlandırma ISH 2023 Fuarında

BSK Havalandırma A.Ş., 13-17 Mart tarihleri ​​arasında Almanya'nın Frankfurt kentinde gerçekleşecek olan ISH 2023 ticaret fuarına katılacağımızı duyurmanın heyecanını yaşıyor. Yapı teknolojisi alanında önde gelen diğer firmalar arasında bizi de bulabileceğiniz Hall 8.0 Stand E40'da yer alacağız.


ISH, banyo deneyimi, bina, enerji, iklimlendirme teknolojisi ve yenilenebilir enerjiler için dünyanın önde gelen ticaret fuarıdır. Bu uluslararası etkinlik, yapı teknolojisi alanındaki en son ürünleri ve yenilikleri sergilemek için dünyanın her yerinden sektör profesyonellerini bir araya getiriyor.


ISH 2023'te BSK Havalandırma A.Ş., ısı geri kazanımlı havalandırma cihazları, damperler, susturucular, panjurlar ve plenum kutuları gibi havalandırma aksesuarlarındaki uzmanlığımız dahil olmak üzere geniş yelpazedeki yüksek kaliteli havalandırma ürünlerimizi sergileyecek. Ürünlerimiz, binaların iç hava kalitesini ve enerji verimliliğini artırırken aynı zamanda çevresel etkilerini azaltmak için tasarlanmıştır. Standımızı ziyaret edenler, ürünlerimizi çalışırken görme ve kendi binalarına nasıl fayda sağlayabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı bulacaklar.


Şirket olarak kendimizi müşterilerimize sektördeki en iyi ürün ve hizmetleri sunmaya adadık. ISH 2023'e katılmak, diğer endüstri liderleriyle bağlantı kurmak, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak ve yapı teknolojisi alanındaki en son trendler ve yenilikler hakkında bilgi edinmek için harika bir fırsat.


ISH 2023'te sizinle tanışmak ve ürün ve hizmetlerimizi sergilemek için sabırsızlanıyoruz. Fuara katılmayı planlıyorsanız, Hall 8.0 Stand E40'ta bulunan standımıza uğramayı ve merhaba demeyi unutmayın!